| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Type lader | Voorbelading |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Links |
| Type beeldscherm | LED |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Trommelinhoud | 65 l |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1351 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 71 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wasprogramma's | Blouse/shirt, Koud, Katoen, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Hand/wol, Voorwassen, Centrifuge, Sport |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| AquaStop-functie | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Water Plus | Ja |
| Effectiviteit van spoelen | 5 g/kg |
| Restvochtpercentage | 51,4 procent |
| Maximale wastemperatuur | 38 °C |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 51,4 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 50 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,15 W |
| Netbelasting | 2300 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 599 mm |
| Hoogte | 845 mm |
| Gewicht | 72,8 kg |
Outlet
Bosch Serie 6 WUU28T42 wasmachine Voorbelading 9 kg 1351 RPM Wit – EWO3784
Bosch Serie 6 WUU28T42, Voorbelading, 9 kg, B, 71 dB, 1351 RPM, A
Actie!
€639,00 Oorspronkelijke prijs was: €639,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00.
Bosch Serie 6 WUU28T42, Voorbelading, 9 kg, B, 71 dB, 1351 RPM, A
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
14% kortingBetaal 3x €183,00 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 282434
Bosch Serie 6 WUU28T42. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 9 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 71 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1351 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 598 mm, Diepte: 599 mm, Hoogte: 845 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Beko WTV7736WC01 Wasmachine
€529,00Oorspronkelijke prijs was: €529,00.€479,00Huidige prijs is: €479,00. Beko | 1400 toeren | WitToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Grundig GWN59464C Wasmachine
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. Grundig | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko B3WT58410M2
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. BekoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG F4V909P2E wasmachine Voorbelading 9 kg 1400 RPM Wit
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. LG | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen










