| conditie | |
|---|---|
| merken | |
| aantal-ovens | |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 71 l |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Grill | Ja |
| Verhitting van gehele grilloppervlak | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Stoom koken | Nee |
| Pizzafunctie | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Snelle hitte | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 50 – 275 °C |
| 3D-hetelucht | Ja |
| Maximum temperatuur (convectie) | 275 °C |
| Koken | Ja |
| Mantelkoeling | Ja |
| Soort reiniging | Hydrolytisch |
| Aantal schap-posities | 5 |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Controle positie | Voorkant |
| Indrukbare knoppen | Ja |
| Materiaal van het handvat | Aluminium |
| Kleur handvat | Zwart |
| Type beeldscherm | LED |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Koeldeur | Ja |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Type timer | Digitaal |
| Kinderslot | Ja |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,94 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,69 kWu |
| Netbelasting | 3400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 81,2 |
| Stroom | 16 A |
| Type stroomaansluiting | Stekker |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A+ |
| Type stekker | Type F |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Soort lamp | Halogeen |
| Bosch-technologieën (koken) | 3D Hot Air, HotAir Gentle |
| Installatie compartiment breedte | 56,8 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 59,5 cm |
| Breedte | 594 mm |
| Diepte | 548 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Gewicht | 31,2 kg |
| Installatiecompartiment breedte (min) | 56 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 58,5 cm |
| Breedte verpakking | 690 mm |
| Diepte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 675 mm |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Aantal bakplaten | 1 |
| Inclusief grilrooster | Ja |
| Certificaten van naleving | CE |
Outlet
Bosch Serie 4 HBA514BB3 oven 71 l Zwart
BoschBosch Serie 4 HBA514BB3, Middelmaat, Elektrische oven, 71 l, 71 l, 50 - 275 °C, 275 °C
Actie!
18% korting
€549,00 Oorspronkelijke prijs was: €549,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00.
Bosch Serie 4 HBA514BB3, Middelmaat, Elektrische oven, 71 l, 71 l, 50 – 275 °C, 275 °C
Betaal 3x €149,67 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 280005
Bosch Serie 4 HBA514BB3. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 71 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Draaiknop, Touch. Soort klok: Elektronisch, Type timer: Digitaal. Energie-efficiëntieklasse: A+, Energieverbruik (conventioneel): 0,94 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,69 kWu. Aantal lampen: 1 lampen, Soort lamp: Halogeen
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Smeg SFP6401TVN1 Oven
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. SMEG | Inbouw | Zwart | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg SFP6101TVNO Oven
€1.029,00Oorspronkelijke prijs was: €1.029,00.€929,00Huidige prijs is: €929,00. SMEG | Inbouw | Zwart | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
BERTAZZONI F6011MODPTC Inbouw oven
€2.299,00Oorspronkelijke prijs was: €2.299,00.€2.180,00Huidige prijs is: €2.180,00. Bertazonni | Inbouw | koper | 59,70 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Actie BOSCH HBA534EB0 Oven
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00. Bosch | Inbouw | Zwart | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Grundig GEHM19310B Roestvrijstaal DHZ3411
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€499,00Huidige prijs is: €499,00. GrundigToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Siemens iQ500 HB578GBS3 oven 71 l Zwart DHZ3666
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00. SiemensToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Beko BBSM12340X kooktoestelaccessoire Inductiekookplaat zones Elektrische oven DHZ4200
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€444,00Huidige prijs is: €444,00. BekoToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Beko BBSM12340X kooktoestelaccessoire Inductiekookplaat zones Elektrische oven DHZ4201
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€444,00Huidige prijs is: €444,00. BekoToevoegen aan winkelwagen













