| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Type lader | Voorbelading |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Deurscharnieren | Links |
| Inverter technologie | Ja |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Deur openingshoek | 150° |
| Deurkleur | Grijs |
| Trommelinhoud | 68 l |
| Kijkglas | Ja |
| Nominale capaciteit | 8 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Aantal wasprogramma's | 14 |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 73 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wasprogramma's | Babyverzorging, Katoen, Cottons 40°C, Katoen 60 °C, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Mix, Snel 14min, Spoelen & centrifugeren, Stil, Sport, Wol |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Aanpasbare centrifugesnelheid | Ja |
| Minimum centrifugesnelheid | 400 RPM |
| Automatische lastherkenning | Ja |
| Instelbare temperatuur | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Trommel schoonmaken | Ja |
| LED programmavoortgangsindicator | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Energieverbruik per 100 cycli | 55 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 48 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 565 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 66 kg |
| merken | |
| conditie |
Nieuw in verpakking
LG F4WV308S4B wasmachine Voorbelading 8 kg 1400 RPM Wit
LGLG F4WV308S4B, Voorbelading, 8 kg, B, 73 dB, 1400 RPM, B
Actie!
€599,00 Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00.
LG F4WV308S4B, Voorbelading, 8 kg, B, 73 dB, 1400 RPM, B
Beschikbaarheid: Op voorraad
25% kortingBetaal 3x €149,67 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 216446
LG F4WV308S4B. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 8 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 73 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 600 mm, Diepte: 565 mm, Hoogte: 850 mm. Energie-efficiëntieklasse: B
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Samsung DV90T7240BT wasdroger Vrijstaand Voorbelading 9 kg A+++ Wit
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
ASKO W4114C.W wasmachine
€1.599,00 Asko | Wit | Motor zonder koolborstels ( INVERTER )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Asko W4096P.W Wasmachine
€1.349,00 Asko | 1600 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG F6WV910P2E wasmachine Voorbelading 10,5 kg 1600 RPM A Wit
€1.199,00Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€1.099,00Huidige prijs is: €1.099,00. LG | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen






































