| conditie | |
|---|---|
| merken |
Nieuw in verpakking
Samsung NZ64B5066GK Inductiekookplaat cm. 60 – zwart glas
Actie!
€749,00 Oorspronkelijke prijs was: €749,00.€639,00Huidige prijs is: €639,00.
Betaal 3x €213,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 192008
Data papier
| EAN | 8806094320824 |
| Model | NZ64B5066GK |
| Categorie | Inductiekookplaat |
| Aantal branden | 4 |
| Soort collectie | Verzameling |
| Ingebouwde maatregel | 56×48 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Diepte | 52 cm |
| Connectiviteit | Wifi |
| Afwerking | Zwart |
| Commando’s | Aanraakbediening |
| Ander | Bedieningselementen voorzijde
Flexzones |
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
BERTAZZONI P604LPROGNEGaskookplaat
€683,53Oorspronkelijke prijs was: €683,53.€569,50Huidige prijs is: €569,50. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
BERTAZZONI P604IM1B2NE Inductie kookplaat
€816,52Oorspronkelijke prijs was: €816,52.€705,50Huidige prijs is: €705,50. Toevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Nieuw in doos
ATAG HG6492EBA kookplaat Zwart Ingebouwd Gaskookplaat 4 zone(s)
€749,00Oorspronkelijke prijs was: €749,00.€579,00Huidige prijs is: €579,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Samsung NZ64B6056JK Inductiekookplaat cm. 60 – zwart glaskeramiek
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€619,00Huidige prijs is: €619,00. Toevoegen aan winkelwagen































