| Type product | Combinatiemagnetron |
|---|---|
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Inhoud (binnenkant) | 44 l |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Magnetronvermogen | 900 W |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Ingebouwd display | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Vermogen grill | 1750 W |
| Aantal vermogenniveau's | 2 |
| Deur open mechanisme | Omlaag trekken |
| Deurscharnieren | Neer |
| Draaitafel | Ja |
| Afmeting draaiplateau | 36 cm |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Timer | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Kinderslot | Ja |
| Temperatuur (max) | 230 °C |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Grill | Ja |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Automatische kookfunctie | Ja |
| Aantal automatische programma's | 13 |
| Hoeveelheid ontdooïngsprogramma's | 2 |
| Netbelasting | 3350 W |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 45 cm |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| merken | |
| conditie |
Nieuw in doos
ETNA CM244RVS magnetron Zwart, Roestvrijstaal Combinatiemagnetron Ingebouwd 44 l 900 W
Etna44L, 230 ºC, 3350W, 1750W, 450 x 560 x 550 mm, 24 uurs tijdsaanduiding
Prijs op aanvraag
44L, 230 ºC, 3350W, 1750W, 450 x 560 x 550 mm, 24 uurs tijdsaanduiding
Betaal in 3x met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 293221
Sta je graag in de keuken, maar heb je niet alle ruimte? Dan is een combi-magnetron echt iets voor jou. Deze ruime en krachtige combi-magnetron van ETNA heeft niet alleen een grill, maar ook een heteluchtfunctie. Een ventilator zorgt dat boven- en onderwarmte gelijkmatig door de ovenruimte worden verspreid. Deze combi-magnetron is superveilig dankzij het kinderslot. De draaideur zorgt bovendien dat je de magnetron veilig in- en uit kunt ruimen. De dubbele ovenruit wordt niet te warm en voorkomt gevaarlijke situaties in je keuken. Deze combi-magnetron is uitgevoerd met een luxe klepdeur.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Electrolux KVBAS21WX Stoom-Oven
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€929,00Huidige prijs is: €929,00. Electrolux | Inbouw | Zwart | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum IMC6044RK magnetron Zwart, Roestvrijstaal Combinatiemagnetron Ingebouwd 44 l 900 W
€1.079,00Oorspronkelijke prijs was: €1.079,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00. Inventum | Inbouw | RVS | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Electrolux EVK8E00V Magentron met Gril
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Electrolux | Inbouw | Wit | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Electrolux KVKDE40X Magnetron
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00. Electrolux | Inbouw | Zwart | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen














