| Type product | Combinatiemagnetron |
|---|---|
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Inhoud (binnenkant) | 32 l |
| Kleur van het product | Zwart |
| Magnetronvermogen | 1000 W |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Ingebouwd display | Ja |
| Vermogen grill | 1100 W |
| Convectie kracht | 2500 W |
| Deur open mechanisme | Knop |
| Deurscharnieren | Links |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Draaitafel | Ja |
| Afmeting draaiplateau | 31,5 cm |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Timer | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Kinderslot | Ja |
| Temperatuur (max) | 230 °C |
| Hoeveelheid glazendeur panelen | 2 |
| Binnenmateriaal | Roestvrijstaal |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Aantal automatische programma's | 10 |
| Hoeveelheid ontdooïngsprogramma's | 2 |
| Netbelasting | 3600 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 230 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 478 mm |
| Hoogte | 460 mm |
| Afmetingen binnenkant (B x D x H) | 351 x 358 x 251 mm |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 45 cm |
| Gewicht | 22,8 kg |
| Breedte verpakking | 655 mm |
| Diepte verpakking | 550 mm |
| Hoogte verpakking | 533 mm |
| Gewicht verpakking | 26,2 kg |
| merken | |
| conditie |
Nieuw in doos
ETNA CM232ZT magnetron Zwart Combinatiemagnetron Ingebouwd 32 l 1000 W
Etna32 liter, 1000W, 140 - 230 ºC, 460 x 595 x 478 mm, Matzwart
Prijs op aanvraag
32 liter, 1000W, 140 – 230 ºC, 460 x 595 x 478 mm, Matzwart
Betaal in 3x met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 293215
Ontdooien, opwarmen, koken en bakken, het gaat heel gemakkelijk met de CM232ZT combimagnetron. De turbo-hetelucht zorgt dat je favoriete gerechten gegarandeerd snel en gelijkmatig gaar worden. Je kunt kiezen uit maar liefst 10 automatische kookprogramma’s en 4 combinatiestanden. De magnetron heeft veel vermogen, met 1000W zijn jouw gerechten super snel opgewarmd. Het apparaat heeft een handige draaideur en is uitgevoerd in hedendaags matzwart.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Electrolux KMFD264TEX magnetron
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€519,00Huidige prijs is: €519,00. Electrolux | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
AEG KSK798280M Oven
€1.499,00Oorspronkelijke prijs was: €1.499,00.€1.199,00Huidige prijs is: €1.199,00. AEG | Inbouw | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
BERTAZZONI F457PROMWTX Combimagnetron
€1.670,00Oorspronkelijke prijs was: €1.670,00.€1.399,00Huidige prijs is: €1.399,00. Bertazonni | Inbouw | RVS | 45,50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum IMC4535RT combimagnetron met oven 50 l 1000 W Zwart, Roestvrijstaal
€1.309,00Oorspronkelijke prijs was: €1.309,00.€669,00Huidige prijs is: €669,00. Inventum | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Nieuw in doos
ETNA CM244RVS magnetron Zwart, Roestvrijstaal Combinatiemagnetron Ingebouwd 44 l 900 W
Prijs op aanvraag EtnaToevoegen aan winkelwagen
























