| Type product | Combinatiemagnetron |
|---|---|
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Inhoud (binnenkant) | 25 l |
| Kleur van het product | Zwart |
| Magnetronvermogen | 900 W |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Ingebouwd display | Ja |
| Vermogen grill | 1100 W |
| Convectie kracht | 2500 W |
| Deur open mechanisme | Knop |
| Deurscharnieren | Links |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Draaitafel | Ja |
| Afmeting draaiplateau | 31,5 cm |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Timer | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Kinderslot | Ja |
| Temperatuur (max) | 220 °C |
| Hoeveelheid glazendeur panelen | 2 |
| Binnenmateriaal | Roestvrijstaal |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Aantal automatische programma's | 10 |
| Hoeveelheid ontdooïngsprogramma's | 2 |
| Inbouw afzuigkap | Nee |
| Netbelasting | 3600 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 230 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 470 mm |
| Hoogte | 460 mm |
| Afmetingen binnenkant (B x D x H) | 330 x 347 x 228 mm |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 45 cm |
| Gewicht | 20,7 kg |
| Breedte verpakking | 655 mm |
| Diepte verpakking | 536 mm |
| Hoogte verpakking | 533 mm |
| Gewicht verpakking | 23,8 kg |
| merken | |
| conditie |
Nieuw in doos
ETNA CM225ZT magnetron Zwart Combinatiemagnetron Ingebouwd 25 l 900 W
Etna25 liter, 900W, 140 - 220 ºC, Ø 315 mm, 460 x 595 x 470 mm, Matzwart
Prijs op aanvraag
25 liter, 900W, 140 – 220 ºC, Ø 315 mm, 460 x 595 x 470 mm, Matzwart
Betaal in 3x met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 293205
Sta je graag in de keuken, maar heb je niet alle ruimte? Dan is een combimagnetron echt iets voor jou. De krachtige magnetron heeft een vermogen van 900W en bedien je eenvoudig met de draaiknop en druktoetsen. Deze combimagnetron van ETNA heeft niet alleen een grill, maar ook een turbo-heteluchtfunctie waarmee je moeiteloos ovenschotels bereidt. De CM225ZT heeft een eigentijdse matzwarte look.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Electrolux KVLAE00WT combimagnetron
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€869,00Huidige prijs is: €869,00. Electrolux | Inbouw | Matzwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Pelgrim COS824RVS combimagnetron
Pelgrim | Inbouw | RVS | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
BERTAZZONI F457PROMWTX Combimagnetron
€1.670,00Oorspronkelijke prijs was: €1.670,00.€1.399,00Huidige prijs is: €1.399,00. Bertazonni | Inbouw | RVS | 45,50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux EVL8E08WZ combi magnetron
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00. Electrolux | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen























