| Type product | Solo-magnetron |
|---|---|
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
| Inhoud (binnenkant) | 20 l |
| Kleur van het product | Wit |
| Magnetronvermogen | 800 W |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Inverter technologie | Ja |
| Deur open mechanisme | Knop |
| Deurscharnieren | Links |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Draaitafel | Ja |
| Afmeting draaiplateau | 2,45 cm |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Timer | Ja |
| Deurkleur | Zwart |
| Materiaal draaischijf | Glas |
| Snoerlengte | 0,85 m |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Aantal kookprogramma's | 6 |
| Inbouw afzuigkap | Nee |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 451 mm |
| Diepte | 307 mm |
| Hoogte | 256,5 mm |
| Gewicht | 10,1 kg |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Breedte verpakking | 482 mm |
| Diepte verpakking | 386 mm |
| Hoogte verpakking | 294 mm |
| Gewicht verpakking | 11,2 kg |
| merken | |
| conditie |
Nieuw in doos
ETNA SMV220WIT Wit Solo-magnetron Aanrecht 20 l 800 W
Atag20 l, 100-800 W, 245 mm, 451 x 256 x 307 mm
Prijs op aanvraag
20 l, 100-800 W, 245 mm, 451 x 256 x 307 mm
Betaal in 3x met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 293017
Een voordelige en compacte magnetron met een inhoud van 20 liter. Bediening gaat gemakkelijk door middel van draaiknoppen en een analoge timer. De binnenruimte is grijs gelakt en eenvoudig schoon te maken. Het magnetronvermogen is instelbaar tot maximaal 800 Watt.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Electrolux KMFD264TEX magnetron
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€519,00Huidige prijs is: €519,00. Electrolux | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Electrolux KVBAS21WX Stoom-Oven
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€929,00Huidige prijs is: €929,00. Electrolux | Inbouw | Zwart | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
AEG KSK798280M Oven
€1.499,00Oorspronkelijke prijs was: €1.499,00.€1.199,00Huidige prijs is: €1.199,00. AEG | Inbouw | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Pelgrim COS824RVS combimagnetron
Pelgrim | Inbouw | RVS | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen

















