| Type product | Solo-magnetron |
|---|---|
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Inhoud (binnenkant) | 55 l |
| Kleur van het product | Zwart |
| Magnetronvermogen | 1000 W |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Inverter technologie | Ja |
| Deurscharnieren | Boven |
| Deur openen | Deur naar beneden klappen |
| Type beeldscherm | TFT |
| Timer | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Deurkleur | Zwart |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Automatische kookfunctie | Ja |
| Aantal automatische programma's | 38 |
| Aantal lampen | 1 gloeilamp(en) |
| Vermogen lamp | 25 W |
| Netbelasting | 2200 W |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 547 mm |
| Hoogte | 455 mm |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 45 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 45 cm |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| merken | |
| conditie |
Pelgrim MAG834MAT magnetron Zwart Solo-magnetron Ingebouwd 55 l 1000 W
AtagPrijs op aanvraag
Magnetron, nis 45 cm, TFT display, Binnenruimte 55 liter, Magnetronvermogen 90 – 1000 W
Betaal in 3x met
(0% rente)
Inspiratie voor je eigen keuken
De keuken is jouw thuis, en Pelgrim is thuis in elke keuken. Al 100 jaar. Wij staan voor bereikbare producten met een verrassende twist. Voor design & gebruiksgemak. En voor topkwaliteit en garantie.
Invertertechniek
De invertertechniek zorgt ervoor dat jouw gerecht gelijkmatig wordt bereid. De techniek zorgt voor een heerlijk mals resultaat, zonder uitdroging en zonder verlies van smaak.
Stoomschoonprogramma
Eén en al schoonmaakgemak, dat is wat het stoomschoonprogramma biedt. Dankzij dit programma heb je vrijwel geen omkijken meer naar het schoonmaken van jouw (combi-)magnetron of oven. In ongeveer 30 minuten stoomt het programma al het vuil los dat je daarna gemakkelijk verwijdert met een doekje.
Mooi Samen
Mooi en functioneel gaan hand in hand in de Mooi Samen lijn van Pelgrim. De lijn bestaat uit een serie ovens, magnetrons en bijpassende apparaten die dankzij hun design perfect met elkaar te combineren zijn. Zo creëer je een set die volledig past bij jouw wensen. Een prachtig panorama-effect in jouw keuken, bijvoorbeeld. Laat je inspireren!
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Inventum IMC4535RT combimagnetron met oven 50 l 1000 W Zwart, Roestvrijstaal
€1.309,00Oorspronkelijke prijs was: €1.309,00.€669,00Huidige prijs is: €669,00. Inventum | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Etna CM450RVS Combimagnetron
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€716,00Huidige prijs is: €716,00. Etna | Inbouw | RVS | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Electrolux EMS4253TEX Magnetron
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00. Electrolux | Inbouw | RVS | 38.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux KVKBE00X Magnetron
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€589,00Huidige prijs is: €589,00. Electrolux | Inbouw | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen










