| aantal-ovens | |
|---|---|
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 71 l |
| Totaal vermogen van de oven | 3500 W |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Stoom koken | Nee |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Vermogen onderverwarming | 1000 W |
| Snelle hitte | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 30 – 300 °C |
| Vermogen grill | 2300 W |
| Heteluchtgrillen | Ja |
| Convectie kracht | 2400 W |
| Koken | Ja |
| Slow cooking | Ja |
| Soort reiniging | Pyrolytisch |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Controle positie | Voorkant |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas |
| Verwijderbare oven deur | Ja |
| Uitneembaar deurglas | Ja |
| Hoeveelheid glazendeur panelen | 4 |
| Koeldeur | Ja |
| Deur temperatuur ( max) | 20 °C |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| Materiaal tray | Geëmailleerd |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Geluidsniveau | 48 dB |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik (conventioneel) | 1,09 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,52 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 61,2 |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A+ |
| Brood maak mogelijkheid | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Aantal lampen | 2 lampen |
| Soort lamp | Halogeen |
| Verlichtingslocatie | Zijkant, Boven |
| Vermogen lamp | 65 W |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 59 cm |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 567 mm |
| Hoogte | 594 mm |
| Gewicht | 37 kg |
| Gewicht verpakking | 38 kg |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Aantal bakplaten | 1 |
Electrolux KOEAP31WT 71 l 3500 W Zwart SHOWMODEL EWO05SR
€999,00 Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00.
Electrolux KOEAP31WT, Middelmaat, Elektrische oven, 71 l, 3500 W, 71 l, 1000 W
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
10% kortingBetaal 3x €299,67 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Electrolux KOEAP31WT. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 71 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Touch. Energie-efficiëntieklasse: A++, Energieverbruik (conventioneel): 1,09 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,52 kWu. Aantal lampen: 2 lampen, Soort lamp: Halogeen, Verlichtingslocatie: Zijkant, Boven. Installatie compartiment breedte: 56 cm, Installatie compartiment diepte: 55 cm, Installatie compartiment hoogte: 59 cm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Actie BOSCH HBA534EB0 Oven
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00. Bosch | Inbouw | Zwart | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
BERTAZZONI F6011PROVPTX Inbouw oven
€2.299,00Oorspronkelijke prijs was: €2.299,00.€2.180,00Huidige prijs is: €2.180,00. Bertazonni | Inbouw | roestvrijstaal | 59,70 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
GEIM27002B Grundig oven
€823,00Oorspronkelijke prijs was: €823,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. Grundig | Inbouw | Zwart | 59,50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Samsung NQ50R7130BK magnetron
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€609,00Huidige prijs is: €609,00. Samsung | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen
























