| conditie | |
|---|---|
| merken | |
| Soort | Afzuigkap filter |
| Kleur van het product | Zwart |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Hoogte | 220 mm |
| Gewicht | 520 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 610 g |
Nieuw in doos
Samsung MA-CF702 afzuigkapaccessoire Afzuigkap filter DHZ04AMA
Koolstoffilter MA-CF702, 220 x 95 x 220 mm, 0.52kg
Actie!
€29,00 Oorspronkelijke prijs was: €29,00.€19,00Huidige prijs is: €19,00.
Koolstoffilter MA-CF702, 220 x 95 x 220 mm, 0.52kg
Beschikbaarheid: Op voorraad
34% kortingBetaal 3x €6,33 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 290557
Samsung MA-CF702. Soort: Afzuigkap filter, Kleur van het product: Zwart. Breedte: 220 mm, Diepte: 95 mm, Hoogte: 220 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Gewicht verpakking: 610 g
Recent bekeken producten
-
Outlet
Willow Wtd25s Luchtafvoerdroger 2.5kg DHZ1443APD
€399,00Oorspronkelijke prijs was: €399,00.€249,00Huidige prijs is: €249,00. WillowToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Bauknecht WMT Eco Star 626 A wasmachine Bovenlader 6 kg 1200 RPM Wit DHZ4586
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€439,00Huidige prijs is: €439,00. BauknechtToevoegen aan winkelwagen







