| conditie | |
|---|---|
| merken | |
| Type product | Vrieskast |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Wit |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal planken vriezer | 2 |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LED |
| Aantal vrieslades | 5 |
| Koelend medium | R600a |
| Nettocapaciteit vriezer | 218 l |
| Vriescapaciteit | 12 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 15 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Klimaatklasse | SN-T |
| No Frost system | Ja |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Wifi | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 43 °C |
| Deur open alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 238 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte | 540 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 1775 mm |
| Gewicht | 64 kg |
| Breedte verpakking | 580 mm |
| Diepte verpakking | 629 mm |
| Hoogte verpakking | 1860 mm |
| Gewicht verpakking | 67 kg |
| Samsung-technologieën (voedselopslag) | AI Energy, Snelvriezen, Metal Cooling, PowerFreeze, SmartThings, SpaceMax™-technologie, WiFi |
Nieuw in doos
Samsung BRZ22720EWW Vrieskast Ingebouwd 218 l Wit
SamsungSamsung BRZ22720EWW, 218 l, 12 kg/24u, SN-T, No Frost system, E, Wit
Actie!
14% korting
€1.099,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€949,00Huidige prijs is: €949,00.
Samsung BRZ22720EWW, 218 l, 12 kg/24u, SN-T, No Frost system, E, Wit
Betaal 3x €316,33 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 283543
Samsung BRZ22720EWW. Nettocapaciteit vriezer: 218 l, Klimaatklasse: SN-T, Vriescapaciteit: 12 kg/24u, Bewaartijd bij stroomuitval: 15 uur, Geluidsniveau: 35 dB, Aantal sterren: 4*, No Frost system. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 238 kWu. Kleur van het product: Wit
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Electrolux LUB3AE88S vriezer
€539,00Oorspronkelijke prijs was: €539,00.€499,00Huidige prijs is: €499,00. Electrolux | Inbouw | 88 cm hoog | Low-frost ( weinig ontdooien ) | VoorladerToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko FNE290E41N vrieskast
€709,00 Beko | Vrijstaand | Wit | No-frost ( niet ontdooien ) | VrieskastToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Liebherr SUIGN 1554 Premium diepvriezer Staand Ingebouwd 80 l E Wit
€1.499,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Liebherr SUIG 1514 Comfort diepvriezer Staand Ingebouwd 95 l E Wit
€1.349,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen






























