| conditie | |
|---|---|
| merken | |
| Type product | Vrieskast |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Wit |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal planken vriezer | 1 |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Aantal vrieslades | 3 |
| Koelend medium | R600a |
| Nettocapaciteit vriezer | 117 l |
| Vriescapaciteit | 5,4 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 14 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Klimaatklasse | SN-T |
| No Frost system | Nee |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Nee |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Brutocapaciteit vriezer | 127 l |
| IJsblokjescapaciteit | 1 kg/24u |
| Koelsysteem | Statisch |
| Multi-luchtwegsysteem | Nee |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Vriezer temperatuur (min) | -18 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 43 °C |
| Deur open alarm | Nee |
| Temperatuur alarm | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 174 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomgebruik per dag | 0,429 kWh/24u |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 100 |
| Breedte | 540 mm |
| Diepte | 638 mm |
| Hoogte | 1020 mm |
| Gewicht | 34,2 kg |
| Breedte verpakking | 580 mm |
| Diepte verpakking | 630 mm |
| Hoogte verpakking | 1060 mm |
| Gewicht verpakking | 38 kg |
| Totale nettocapaciteit | 117 l |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
Nieuw in doos
Beko FSE13040N Vrieskast Vrijstaand 117 l Wit
BekoBeko FSE13040N, 117 l, 5,4 kg/24u, SN-T, 38 dB, E, Wit
Actie!
27% korting
€449,00 Oorspronkelijke prijs was: €449,00.€329,00Huidige prijs is: €329,00.
Beko FSE13040N, 117 l, 5,4 kg/24u, SN-T, 38 dB, E, Wit
Betaal 3x €109,67 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 282719
Beko FSE13040N. Nettocapaciteit vriezer: 117 l, Klimaatklasse: SN-T, Vriescapaciteit: 5,4 kg/24u, Bewaartijd bij stroomuitval: 14 uur, Geluidsniveau: 38 dB, Aantal sterren: 4*. Deurscharnieren: Rechts. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 174 kWu. Kleur van het product: Wit
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Liebherr SIFNd 4155 diepvriezer Vrieskast Ingebouwd 129 l D Wit
€1.749,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Grundig GFN13840XN Vriezer
€1.039,00Oorspronkelijke prijs was: €1.039,00.€839,00Huidige prijs is: €839,00. Grundig | RVS | VrieskastToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
AEG ABE818F6NC Vriezer
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€949,00Huidige prijs is: €949,00. AEG | Inbouw | 178 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien ) | VoorladerToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Liebherr SIFNd 4556 diepvriezer 156 l D Wit
€1.999,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen












