| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Type lader | Voorbelading |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Links |
| Inverter technologie | Ja |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Deurkleur | Zwart |
| Deur type | Gehard glas |
| Kijkglas | Ja |
| Nominale capaciteit | 8 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Aantal wasprogramma's | 15 |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 72 dB |
| Wasprogramma's | Babyverzorging, Katoen, Hand/wol, Intensief / outdoor, Snel, Spoelen, Stoom, Synthetische, Wol |
| Bescherming tegen overstromen | Ja |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Cyclustijd (max) | 212 min |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Hisense-technologieën (kledingzorg) | Allergy Care, ConnectLife-app, Stoom |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 40 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 47 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik wassen | 0,404 kWu |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Netbelasting | 1900 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 545 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 66,1 kg |
| Breedte verpakking | 640 mm |
| Diepte verpakking | 627 mm |
| Hoogte verpakking | 890 mm |
| Gewicht verpakking | 64,9 kg |
| conditie | |
| merken |
Hisense WF3V843BW/BLX wasmachine Voorbelading 8 kg 1400 RPM Wit
Hisense€799,00 Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€499,00Huidige prijs is: €499,00.
8 kg, 40 kWh/100, 47L, 3:32h, Allergy Steam, ConnectLife, Zwart, 66 kg
Betaal 3x €166,33 met
(0% rente)
Super energiezuinig
Maximale efficiëntie & minimale kosten
Hedendaagse wasmachine ontworpen met de focus op energie-efficiëntie. Bereik een verbetering van 10% in energiebesparing vergeleken met de topklasse A, wat zich vertaalt in lagere elektriciteitskosten en een positieve bijdrage aan het behoud van het milieu.*Gebaseerd op interne tests zijn de modellen met verbeterde wasparameters tot 10% efficiënter dan vereist om de limiet van energie-efficiëntieklasse A te halen onder Verordening (EU) nr. 2019/2014.
Allergy Steam
Bacterie- en kreukvrije kleding
Allergie Steam verwijdert 99,9% van alle bacteriën, de meeste allergenen zoals huisstofmijt en huidschilfers van huisdieren, en vermindert kreukels drastisch. Stoom reinigt je wasgoed diep en strijkt de meeste kreukels en vouwen glad. Stoom verwijdert 99,9% van alle bacteriën. Minder kreukels, minder strijkwerk.
Baby Care
Speciaal programma voor babykleding
Dit programma is speciaal gemaakt voor babykleding, inclusief beddengoed, stoffen luiers en dekens. Het draait op een hogere temperatuur, gevolgd door meerdere spoelingen om zoveel mogelijk wasmiddel te verwijderen. Intensievere was.
Pauzeren en toevoegen
Pauzeer wanneer nodig
Met deze zeer handige oplossing kun je het wasproces eenvoudig pauzeren en snel kleding aan je lading toevoegen of ongewenste items eruit verwijderen.”Toevoegen of verwijderenDe deur veilig ontgrendelen”
Trommelreiniging
Altijd gegarandeerd schone kleren
Dankzij het trommelreinigingsprogramma kun je de trommel nu reinigen met meer water, op hogere temperaturen en trommelrotatiesnelheden om echt uitstekende wasprestaties te garanderen.Uitstekende wasprestaties Ongerepte trommel Geen geurtjes, schimmel
Trommelreiniging met stoom
Altijd uitstekende wasprestaties
Regelmatig gebruik van het trommelreinigingsprogramma met stoom voorkomt het ontstaan van geurtjes en schimmels, waardoor je wasmachine optimaal blijft presteren. Een hoge temperatuur en extra water verwijderen al het vuil, gevolgd door stoom die de klus afmaakt door het oppervlak grondig te reinigen. Door ervoor te zorgen dat de binnenkant van de wasmachine schoon is, blijft je kleding altijd fris en schoon.Altijd uitstekende wasprestaties
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
LG F4WN508S0 wasmachine
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€579,00Huidige prijs is: €579,00. LG | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko B3T6823M2 Warmtepompdroger
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€679,00Huidige prijs is: €679,00. BekoToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
LG F4WV509S1H Wasmachine
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. LG | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Samsung WW90T954ASX Wasmachine
€1.399,00Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€1.169,00Huidige prijs is: €1.169,00. Samsung | 1400 toeren | AntracietToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Asko Logic W4086C.W/3 wasmachine Voorbelading 8 kg 1600 RPM Wit Verpakkingsschade
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. AskoToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Beko b300 BM3WFU3741B wasmachine Voorbelading 7 kg 1351 RPM Wit DHZ3566
€449,00Oorspronkelijke prijs was: €449,00.€369,00Huidige prijs is: €369,00. BekoToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
AEG Series 6000 LTR6A41460 wasmachine Bovenbelading 6 kg 1351 RPM Wit – DHZ4286
€649,00Oorspronkelijke prijs was: €649,00.€479,00Huidige prijs is: €479,00. AEGToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Bosch Serie 6 WGG244FFNL wasmachine Voorbelading 9 kg 1400 RPM Wit EWO0707259
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€769,00Huidige prijs is: €769,00. BoschToevoegen aan winkelwagen


















