| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Type lader | Voorlader |
| Droogsysteem | Warmtepomp |
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Deurkleur | Zwart |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Condensation efficiency class (old) | B |
| Condensatie-efficiëntieklasse | D |
| Droogprogramma's | Katoen, Eco, Zachte zorg, Hygienic drying, Hygienic freshen-up, Jeans/denim, Mix, Snel 14min, Shirts 30min, Sport, Synthetische, Handdoek |
| Duur cyclus | 209 min |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 64 dB |
| Aantal droogprogramma's | 15 |
| Koelend medium | R290 |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Indicator filterreiniging | Ja |
| Indicator watertank vol | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie consumptie | 1,4 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik | 1,4 kWu |
| Warmtebron | Electrisch |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| AC-ingangsspanning | 230 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 76,1 |
| Beko-technologieën (kledingzorg) | Aquawave |
| Diepte | 607 mm |
| Breedte | 598 mm |
| Hoogte | 846 mm |
| Gewicht | 41 kg |
| Breedte verpakking | 650 mm |
| Diepte verpakking | 630 mm |
| Hoogte verpakking | 885 mm |
| Gewicht verpakking | 42 kg |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A+ |
| conditie | |
| merken |
Nieuw in doos
Beko BM3T49230W wasdroger Vrijstaand Voorlader 9 kg Wit
BekoBeko BM3T49230W, Vrijstaand, Voorlader, Warmtepomp, Wit, Draaiknop, Touch, Rechts
Actie!
36% korting
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00.
Beko BM3T49230W, Vrijstaand, Voorlader, Warmtepomp, Wit, Draaiknop, Touch, Rechts
Betaal 3x €149,67 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 291264
Beko BM3T49230W. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Type lader: Voorlader, Droogsysteem: Warmtepomp. Nominale capaciteit: 9 kg, Condensatie-efficiëntieklasse (oud): B, Condensatie-efficiëntieklasse: D. Energie-efficiëntieklasse: E, Energie consumptie: 1,4 kWu, Jaarlijks energieverbruik: 1,4 kWu. Beko-technologieën (kledingzorg): Aquawave. Diepte: 607 mm, Breedte: 598 mm, Hoogte: 846 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Beko BM3T39210W1 wasdroger Vrijstaand Voorlader 9 kg Wit
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00. BekoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Siemens iQ300 WG44G005NL Wasmachine, voorlader 9 kg 1400 rpm
€679,00 Siemens | 1400 toeren | WitToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Samsung WW90DB8U95GH wasmachine Voorbelading 9 kg 1400 RPM Wit – EWO2365
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Beko SLFT1912 wasdroger Vrijstaand Voorlader 9 kg Wit
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00. BekoToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Nieuw in doos
Samsung SuperSpeed Wasmachine 5000-serie WW11DG5B25AB
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€585,00Huidige prijs is: €585,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
SAMSUNG WW80T534DAE Wasmachine Showroommodel EWO147SR
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€499,00Huidige prijs is: €499,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen























