| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Type kookplaat | Keramisch |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Soort materiaal (bovenkant) | Glaskeramiek |
| Kleur kookplaat | Zwart |
| Soort regeling kookplaat | Draaiknop, Touch |
| Breedte kookplaat | 52 cm |
| Diepte kookplaat | 5,6 cm |
| Hoogte kookplaat | 59 cm |
| Breedte inbouwruimte kookplaat | 56 cm |
| Aantal gaspitten | 0 zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Aantal vermogenniveau's | 9 |
| Type brander/kookzone 1 | Sudderen |
| Kookzone 1 vorm | Rond |
| Diameter brander/kookzone 1 | 160 mm |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 1400 W |
| Type brander/kookzone 2 | Regulier |
| Kookzone 2 vorm | Rond |
| Diameter brander/kookzone 2 | 160 mm |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 1400 W |
| Type brander/kookzone 3 | Groot |
| Kookzone 3 vorm | Rond |
| Diameter brander/kookzone 3 | 210 mm |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 2100 W |
| Diameter brander/kookzone 4 | 210 mm |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 2100 W |
| Kookplaatdisplay | Ja |
| Displaytype kookplaat | LED |
| Materiaal pannensteun | Glas |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Boost functie | Ja |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Frame vorm | Full trim |
| Frame kleur | Roestvrijstaal |
| Aangesloten vermogen kookplaat (elektrisch) | 7400 W |
| Gewicht kookplaat | 8,5 kg |
| Diepte inbouwruimte kookplaat | 49 cm |
| Vorm sudderpit/kookzone | Rond |
| Vorm gewone pit/kookzone | Rond |
| Vorm grote pit/kookzone | Rond |
| Kookplaat pakbreedte | 58,3 cm |
| Kookplaat pakket diepte | 15,2 cm |
| Kookplaat pakket hoogte | 64,3 cm |
| Pakketgewicht kookplaat | 9,5 kg |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Netto capaciteit oven | 69 l |
| Kleur oven | Roestvrij staal/Zwart |
| Soort bediening oven | Draaiknop, Touch |
| Display van de oven | Ja |
| Deurscharnieren | Neer |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Oven vermogen | 2600 W |
| Soort display oven | LED |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Timer | Ja |
| Temperatuur (min) | 50 °C |
| Temperatuur (max) | 275 °C |
| Maximum temperatuur (convectie) | 275 °C |
| Hoeveelheid glazendeur panelen | 2 |
| Energie-efficiëntieklasse oven | A |
| Energie-efficiëntieklasse | A+++ tot D |
| Vermogen grill | 1400 W |
| Convectie kracht | 2000 W |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,87 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,79 kWu |
| Materiaal behuizing | Roestvrijstaal |
| Breedte oven | 59,5 cm |
| Diepte oven | 57,5 cm |
| Hoogte oven | 59,5 cm |
| Gewicht oven | 41,2 kg |
| Breedte inbouwruimte oven | 60 cm |
| Diepte inbouwruimte oven | 55,5 cm |
| Hoogte inbouwruimte oven | 56 cm |
| Oven pakbreedte | 64 cm |
| Oven pakket diepte | 65 cm |
| Oven pakket hoogte | 65 cm |
| Pakketgewicht oven | 43,2 kg |
| Convectie koken | Ja |
| Grill | Ja |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
Outlet
Samsung F-NB69R5701RS kooktoestelaccessoire Keramisch Elektrische oven – EWO3914
SamsungSamsung F-NB69R5701RS, Keramisch, 4 zone(s), Glaskeramiek, Zwart, Draaiknop, Touch, 52 cm
Actie!
€499,00 Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€349,00Huidige prijs is: €349,00.
Samsung F-NB69R5701RS, Keramisch, 4 zone(s), Glaskeramiek, Zwart, Draaiknop, Touch, 52 cm
Uitverkocht
30% kortingBetaal 3x €116,33 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 284880
Samsung F-NB69R5701RS. Type kookplaat: Keramisch, Aantal branders/kookzones: 4 zone(s), Soort materiaal (bovenkant): Glaskeramiek. Soort oven: Elektrische oven, Netto capaciteit oven: 69 l, Kleur oven: Roestvrij staal/Zwart
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Etna KIF680DS Kookplaat
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
SIEMENS EX975LXC1E kookplaat
€2.449,00Oorspronkelijke prijs was: €2.449,00.€1.099,00Huidige prijs is: €1.099,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko HIC84401 Kookplaat
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€450,00Huidige prijs is: €450,00. Toevoegen aan winkelwagen
































