| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Zilver |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleurnaam | Prime Silver |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Locatie van display | Binnenin |
| Koelend medium | R600a |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Aantal compressoren | 1 |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Aantal deuren | 2 deur(en) |
| Totale nettocapaciteit | 375 l |
| Klimaatklasse | T |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau | 29 dB |
| IJsmaker | Nee |
| Water dispenser | Nee |
| Type watervoorziening | Niet ondersteund |
| Vakantie functie | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 262 l |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Aantal groente lades | 2 |
| Super Cool functie | Ja |
| Koelsysteem | Dynamisch (door de ventilator ondersteund) |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Flessenrek | Ja |
| Anti - bacterieel compartiment | Nee |
| Vriezer positie | Onder |
| Nettocapaciteit vriezer | 113 l |
| Vriescapaciteit | 12 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 0 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Versheid omvormer | Ja |
| Versheid balancer | Ja |
| Middelste compartiment | Nee |
| Deur open alarm | Ja |
| Wifi | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Jaarlijks energieverbruik | 112 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte | 597 mm |
| Diepte | 674 mm |
| Hoogte | 2030 mm |
| Gewicht | 96 kg |
| Nettodiepte zonder deur | 60,8 cm |
| LG-technologieën (voedselopslag) | DoorCooling+™, FRESHBalancer™, FreshConverter™, LINEARCooling™, Multi-Air Flow, Smart Diagnosis, Smart Inverter Compressor™, ThinQ, Total No Frost |
| Breedte verpakking | 645 mm |
| Diepte verpakking | 741 mm |
| Hoogte verpakking | 2104 mm |
| Gewicht verpakking | 103 kg |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Elektronische regeling | Ja |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| merken |
Outlet
LG GBBS322APY Vrijstaand 375 l Zilver EWO14420262
LGLG GBBS322APY, 375 l, T, 12 kg/24u, A, Vers zone compartiment, Zilver
Actie!
€1.199,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€949,00Huidige prijs is: €949,00.
LG GBBS322APY, 375 l, T, 12 kg/24u, A, Vers zone compartiment, Zilver
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
21% kortingBetaal 3x €316,33 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 293325
LG GBBS322APY. Totale nettocapaciteit: 375 l. Deurscharnieren: Rechts, Type beeldscherm: LED. Klimaatklasse: T, Geluidsniveau: 29 dB. Nettocapaciteit koelkast: 262 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Koelkast binnenverlichting. Nettocapaciteit vriezer: 113 l, Vriescapaciteit: 12 kg/24u, No Frost (vriezer). Vers zone compartiment. Energie-efficiëntieklasse: A, Jaarlijks energieverbruik: 112 kWu
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Beko CN366E40ZXPN koel-vriescombinatie Vrijstaand 324 l E Grijs
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Beko | Vrijstaand | RVS | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Actie LG GBB62PZJMN Koel/vries combinatie
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€629,00Huidige prijs is: €629,00. LG | Vrijstaand | RVS | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum IKV1782S Koel/vries combinatie
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00. Inventum | Vrijstaand | 178 cm hoog | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
SAMSUNG RB38T674EB1 Koel/vries combinatie
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. Samsung | Vrijstaand | Zwart Rvs | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen


















