| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Droogsysteem | Warmtepomp |
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Deurkleur | Zwart, Zilver |
| Trommelinhoud | 112 l |
| Type beeldscherm | LCD |
| Snoerlengte | 1,45 m |
| Laag ingebouwde capability (open aan bovenkant) | Nee |
| Certificering | CE, VDE |
| Nominale capaciteit | 8 kg |
| Condensatie-efficiëntieklasse | B |
| Droogprogramma's | Beddengoed, Blouse/shirt, Katoen, Eco, Hygienic freshen-up, Mix, Snel, Sport, Synthetische, Handdoek, Wol |
| Duur cyclus | 179 min |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 61 dB |
| Aantal droogprogramma's | 14 |
| Anti-kreuk functie | Ja |
| Anti-kreuk cyclus | 60 min |
| Half-geladen | Ja |
| Koelend medium | R290 |
| Koelkast medium gewicht | 135 g |
| Extra droog | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Startvertraging | 24 uur |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 1,5 cm |
| Aan-/uitknop | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Energieverbruik per 100 cycli | 102 kWu |
| Energie consumptie | 1,02 kWu |
| Warmtebron | Electrisch |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 600 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 60 |
| Diepte | 613 mm |
| Breedte | 598 mm |
| Hoogte | 842 mm |
| Diepte met deur gesloten | 64,8 cm |
| Diepte wanneer de deur open is | 109,6 cm |
| Breedte verpakking | 630 mm |
| Diepte verpakking | 670 mm |
| Hoogte verpakking | 890 mm |
| Gewicht verpakking | 57,4 kg |
| Certificaten van naleving | CE, VDE |
Outlet
Bosch Serie 6 WQG235D00 wasdroger Vrijstaand Voorlader 8 kg Wit DHZ4268
BoschBosch Serie 6 WQG235D00, Vrijstaand, Voorlader, Warmtepomp, Wit, Knoppen, Draaiknop, Rechts
Actie!
€749,00 Oorspronkelijke prijs was: €749,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00.
Bosch Serie 6 WQG235D00, Vrijstaand, Voorlader, Warmtepomp, Wit, Knoppen, Draaiknop, Rechts
Uitverkocht
20% kortingBetaal 3x €199,67 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 290848
Bosch Serie 6 WQG235D00. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Type lader: Voorlader, Droogsysteem: Warmtepomp. Nominale capaciteit: 8 kg, Condensatie-efficiëntieklasse: B, Droogprogramma’s: Beddengoed, Blouse/shirt, Katoen, Eco, Hygienic freshen-up, Mix, Snel, Sport, Synthetische,…. Startvertraging: 24 uur, Voetenverstelling: 1,5 cm. Energie-efficiëntieklasse: C, Energieverbruik per 100 cycli: 102 kWu, Energie consumptie: 1,02 kWu. Diepte: 613 mm, Breedte: 598 mm, Hoogte: 842 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
LG RH90V9AV3N Warmtepompdroger
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. LGToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Samsung DV90T5240AT wasdroger Vrijstaand Voorbelading 9 kg A+++ Wit
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€829,00Huidige prijs is: €829,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Logic T409HS.W wasdroger Vrijstaand Voorbelading 9 kg A++ Wit
€1.699,00Oorspronkelijke prijs was: €1.699,00.€1.449,00Huidige prijs is: €1.449,00. AskoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko DH8733GA0 Droger
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. Beko | WarmtepompdrogerToevoegen aan winkelwagen





















