| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Links |
| Type beeldscherm | LED |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Deurkleur | Zwart |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Trommelinhoud | 65 l |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1351 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 70 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wasprogramma's | Katoen, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Hand/wol, Hygiene+, Mix, Snel, Centrifugeren/afvoeren |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| AquaStop-functie | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Cyclustijd (max) | 228 min |
| Water Plus | Ja |
| Effectiviteit van spoelen | 5 g/kg |
| Aanpasbare centrifugesnelheid | Ja |
| Minimum centrifugesnelheid | 400 RPM |
| Restvochtpercentage | 51,4 procent |
| Maximale wastemperatuur | 38 °C |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 49 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 50 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik wassen | 0,489 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,15 W |
| Netbelasting | 2300 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 51,4 |
| Wasefficiëntie-index (EU 2017/1369) | 1,031 |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 588 mm |
| Hoogte | 845 mm |
| Gewicht | 72 kg |
| Diepte met deur gesloten | 63,2 cm |
| Diepte wanneer de deur open is | 104,9 cm |
Outlet
Bosch Serie 6 WGG244ZECO wasmachine Voorlader 9 kg 1351 RPM Wit – DHZ4277
BoschBosch Serie 6 WGG244ZECO, Voorlader, 9 kg, B, 70 dB, 1351 RPM, A
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€544,00Huidige prijs is: €544,00.
Bosch Serie 6 WGG244ZECO, Voorlader, 9 kg, B, 70 dB, 1351 RPM, A
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
22% kortingBetaal 3x €181,33 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 290857
Bosch Serie 6 WGG244ZECO. Type lader: Voorlader. Nominale capaciteit: 9 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 70 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1351 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 598 mm, Diepte: 588 mm, Hoogte: 845 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
LG F4WN509S0 Wasmachine
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. LG | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Samsung WW70T552DTW Wasmachine
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€529,00Huidige prijs is: €529,00. Samsung | 1200 toeren | WitToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko B3WT58410M2
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. BekoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
SAMSUNG WW80T534DAE Wasmachine
€639,00Oorspronkelijke prijs was: €639,00.€579,00Huidige prijs is: €579,00. Samsung | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen




















