| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorbelading |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Deurscharnieren | Links |
| Inverter technologie | Ja |
| Deurkleur | Wit |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Kijkglas | Ja |
| Nominale capaciteit | 7 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1351 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Aantal wasprogramma's | 15 |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 76 dB |
| Wasprogramma's | Blouse/shirt, CoolClean, Katoen, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Eco 40-60°C, Hand/wol, Hot colour, Hygiene+, Jeans/denim, Mix, Voorwassen, Snel |
| Bescherming tegen overstromen | Ja |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Cyclustijd (max) | 207 min |
| Effectiviteit van spoelen | 4,9 g/kg |
| Restvochtpercentage | 53,9 procent |
| Maximale wastemperatuur | 32 °C |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Beko-technologieën (kledingzorg) | Aquawave, OptiSense, ProSmart™-omvormermotor, SteamCure |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 44 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 43 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 51,5 |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 496 mm |
| Hoogte | 845 mm |
| Gewicht | 62 kg |
| Breedte verpakking | 650 mm |
| Diepte verpakking | 515 mm |
| Hoogte verpakking | 885 mm |
| Gewicht verpakking | 63 kg |
Outlet
Beko BMMWFU374A wasmachine Voorbelading 7 kg 1351 RPM Wit DHZ4407
BekoBeko BMMWFU374A, Voorbelading, 7 kg, B, 76 dB, 1351 RPM, A
Actie!
€449,00 Oorspronkelijke prijs was: €449,00.€349,00Huidige prijs is: €349,00.
Beko BMMWFU374A, Voorbelading, 7 kg, B, 76 dB, 1351 RPM, A
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
22% kortingBetaal 3x €116,33 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 291787
Beko BMMWFU374A. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 7 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 76 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1351 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 600 mm, Diepte: 496 mm, Hoogte: 845 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Beko B3T6823M2 Warmtepompdroger
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€679,00Huidige prijs is: €679,00. BekoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko B3WT58410M2
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. BekoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
ASKO W4114C.W wasmachine
€1.599,00 Asko | Wit | Motor zonder koolborstels ( INVERTER )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
BEKO WTV9737XSN1 wasmachine
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€619,00Huidige prijs is: €619,00. Beko | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen
























