| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Grijs |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Locatie van display | Binnenin |
| Plankmateriaal | Glas |
| Inverter technologie | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 301 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Totale brutocapaciteit | 341 l |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Nettocapaciteit koelkast | 209 l |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Eierenrekje | Ja |
| Aantal niveaus voor eieren | 6 |
| Vriezer positie | Onder |
| Nettocapaciteit vriezer | 92 l |
| Vriescapaciteit | 4,2 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 11 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Aantal vrieslades | 3 |
| HarvestFresh-technologie | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Jaarlijks energieverbruik | 200 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220/240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 665 mm |
| Hoogte | 1796 mm |
| Gewicht | 63,5 kg |
| Beko-technologieën (voedselopslag) | HarvestFresh™, SmoothFit |
| Breedte verpakking | 640 mm |
| Diepte verpakking | 765 mm |
| Hoogte verpakking | 1854 mm |
| Gewicht verpakking | 66 kg |
Outlet
Beko B5RCNA346HG Vrijstaand 301 l Grijs DHZ4241
BekoBeko B5RCNA346HG, 301 l, No Frost (koelkast), SN-T, 4,2 kg/24u, C, Grijs
Actie!
€499,00 Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00.
Beko B5RCNA346HG, 301 l, No Frost (koelkast), SN-T, 4,2 kg/24u, C, Grijs
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
20% kortingBetaal 3x €133,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 290769
Beko B5RCNA346HG. Totale nettocapaciteit: 301 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 35 dB. Nettocapaciteit koelkast: 209 l, No Frost (koelkast), Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 4, Aantal groente lades: 1. Nettocapaciteit vriezer: 92 l, Vriescapaciteit: 4,2 kg/24u, No Frost (vriezer). Energie-efficiëntieklasse: C, Jaarlijks energieverbruik: 200 kWu. Kleur van het product: Grijs
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Inventum IKV1782S Koel/vries combinatie
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00. Inventum | Vrijstaand | 178 cm hoog | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
LG GBB72PZEXN koel/vries combinatie
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. LG | Vrijstaand | RVS | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg FAB32LSV5 koel/vries combinatie
€2.499,00Oorspronkelijke prijs was: €2.499,00.€2.199,00Huidige prijs is: €2.199,00. SMEGToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG GBB72SAEFN Koel/vries combinatie
€729,00Oorspronkelijke prijs was: €729,00.€679,00Huidige prijs is: €679,00. LG | Vrijstaand | RVS | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen




















