| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Deurscharnieren | Links |
| Inverter technologie | Ja |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Deurkleur | Wit |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Aantal wasprogramma's | 15 |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 75 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wasprogramma's | Blouse/shirt, CoolClean, Katoen, Dagelijkse verzorging, Eco 40-60°C, Hand, Hygiene+, Jeans/denim, Mix, Voorwassen, Stoom, Synthetische, Wol |
| Bescherming tegen overstromen | Ja |
| Cyclustijd (max) | 228 min |
| Effectiviteit van spoelen | 4,9 g/kg |
| Restvochtpercentage | 53,9 procent |
| Maximale wastemperatuur | 34 °C |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Automatisch doseersysteem | Ja |
| Trommel schoonmaken | Ja |
| Beko-technologieën (kledingzorg) | Aquawave, OptiSense, ProSmart™-omvormermotor, SteamTherapy |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 49 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 49 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 51,5 |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 546 mm |
| Hoogte | 845 mm |
| Gewicht | 70 kg |
| Breedte verpakking | 650 mm |
| Diepte verpakking | 565 mm |
| Hoogte verpakking | 885 mm |
| Gewicht verpakking | 71 kg |
Outlet
Beko b300 BM3WFU4941WW wasmachine Voorlader 9 kg 1400 RPM Wit – DHZ4274
BekoBeko b300 BM3WFU4941WW, Voorlader, 9 kg, B, 75 dB, 1400 RPM, A
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€488,00Huidige prijs is: €488,00.
Beko b300 BM3WFU4941WW, Voorlader, 9 kg, B, 75 dB, 1400 RPM, A
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
30% kortingBetaal 3x €162,67 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 290854
Beko b300 BM3WFU4941WW. Type lader: Voorlader. Nominale capaciteit: 9 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 75 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 600 mm, Diepte: 546 mm, Hoogte: 845 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Asko W4086C.S Wasmachine
€1.499,00 Asko | 1600 toeren | RVS | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
BEKO WTV9737XSN1 wasmachine
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€619,00Huidige prijs is: €619,00. Beko | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko B3WT58410M2
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. BekoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG F4V909P2E wasmachine Voorbelading 9 kg 1400 RPM Wit
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. LG | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen
















