| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Type product | Vrieskast |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Wit |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Type deurscharnier | Schuifscharnier |
| Aantal vrieslades | 4 |
| Inverter technologie | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 100 l |
| Vriescapaciteit | 4,6 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 11 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| No Frost system | Nee |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Nee |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 35 °C |
| Deur open alarm | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 177 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 540 mm |
| Diepte | 540 mm |
| Hoogte | 871 mm |
| Gewicht | 29,5 kg |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 87,7 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 88,4 cm |
| Breedte verpakking | 570 mm |
| Diepte verpakking | 570 mm |
| Hoogte verpakking | 920 mm |
| Gewicht verpakking | 32,5 kg |
Outlet
Amica EGS 16173/1 Vrieskast Ingebouwd 100 l E Wit – EWO4013
AMICAAmica EGS 16173/1, 100 l, 4,6 kg/24u, SN-ST, 35 dB, E, Wit
Actie!
€349,00 Oorspronkelijke prijs was: €349,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00.
Amica EGS 16173/1, 100 l, 4,6 kg/24u, SN-ST, 35 dB, E, Wit
Uitverkocht
14% kortingBetaal 3x €99,67 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 287833
Amica EGS 16173/1. Nettocapaciteit vriezer: 100 l, Klimaatklasse: SN-ST, Vriescapaciteit: 4,6 kg/24u, Bewaartijd bij stroomuitval: 11 uur, Geluidsniveau: 35 dB, Aantal sterren: 4*. Deurscharnieren: Rechts. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 177 kWu. Kleur van het product: Wit
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Inventum IVR1785S Vriezer
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. Inventum | Inbouw | 178.00 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien ) | VrieskastToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Liebherr IFNe 3924 Plus diepvriezer Vrieskast Ingebouwd 87 l E Wit
€1.399,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Etna VV6169NWIT Vriezer
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€535,00Huidige prijs is: €535,00. Etna | Vrijstaand | Wit | No-frost ( niet ontdooien ) | VoorladerToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Liebherr SUIG 1514 Comfort diepvriezer Staand Ingebouwd 95 l E Wit
€1.349,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen


















