| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorbelading |
| Droogsysteem | Warmtepomp |
| Kleur van het product | Wit |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Deurstijl | Glazen deur |
| Deurkleur | Zwart |
| Type beeldscherm | LED |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Trommel type | Raathoning |
| Inverter technologie | Ja |
| Nominale capaciteit | 8 kg |
| Condensatie-efficiëntieklasse | C |
| Droogprogramma's | Beddengoed, Katoen, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Eco, Hygiëne/anti-allergie, Mix, Buiten/sport, Wol |
| Duur cyclus | 175 min |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 67 dB |
| Anti-kreuk functie | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Koelend medium | R290 |
| Tijdsduur tot uitschakelen | 10 min |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Omgekeerde trommelbediening | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Energieverbruik per 100 cycli | 97 kWu |
| Energie consumptie | 1,49 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik | 0,97 kWu |
| Warmtebron | Electrisch |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 700 W |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Stroom | 5 A |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,05 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,05 W |
| Stroomverbruik (ingeschakeld houden) | 4 W |
| AEG-technologieën (kledingzorg) | AbsoluteCare® |
| Diepte | 663 mm |
| Breedte | 596 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 47 kg |
AEG Series 8000 TR8T60685 wasdroger Vrijstaand Voorbelading 8 kg Wit EWO4249DHZ
AEG€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00.
AEG Series 8000 TR8T60685, Vrijstaand, Voorbelading, Warmtepomp, Wit, Knoppen, Draaiknop, Rechts
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
14% kortingBetaal 3x €199,67 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
AEG Series 8000 TR8T60685. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Type lader: Voorbelading, Droogsysteem: Warmtepomp. Nominale capaciteit: 8 kg, Condensatie-efficiëntieklasse: C, Droogprogramma’s: Beddengoed, Katoen, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Eco, Hygiëne/anti-allergie, Mix, Buiten/sport, Wol. Energie-efficiëntieklasse: C, Energieverbruik per 100 cycli: 97 kWu, Energie consumptie: 1,49 kWu. AEG-technologieën (kledingzorg): AbsoluteCare®. Diepte: 663 mm, Breedte: 596 mm, Hoogte: 850 mm
Gerelateerde producten
-
Outlet
AEG TR8ESSEN warmtepomp droger
€849,00Oorspronkelijke prijs was: €849,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Samsung DV90T5240AT wasdroger Vrijstaand Voorbelading 9 kg A+++ Wit
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€829,00Huidige prijs is: €829,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
AEG TR9BADEN WARMTEPOMP WASDROGER 8KG OP=OP
€1.049,00Oorspronkelijke prijs was: €1.049,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Logic T409HS.W wasdroger Vrijstaand Voorbelading 9 kg A++ Wit
€1.699,00Oorspronkelijke prijs was: €1.699,00.€1.449,00Huidige prijs is: €1.449,00. AskoToevoegen aan winkelwagen










