| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| aantal-ovens | |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 40 l |
| Netto capaciteit oven | 40 l |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Magnetronbereiding | Ja |
| Stoom koken | Ja |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Zelfreinigend | Nee |
| Onderverwarming | Ja |
| Ventilatieroosterfunctie | Ja |
| Heteluchtgrillen | Ja |
| Magnetronvermogen | 1000 W |
| Koken | Ja |
| Rotisserie | Nee |
| Slow cooking | Ja |
| ECO mode | Ja |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Type beeldscherm | LED |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 594 mm |
| Diepte | 560 mm |
| Hoogte | 454 mm |
| Receptenboek | Ja |
| Telescoopgeleiding inbegrepen | Nee |
Boretti MLBC45ZW oven 40 l Zwart
Boretti€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€639,00Huidige prijs is: €639,00.
45 cm, 40 L, 1000 W, Geëmailleerd, Zwart, 230 V, 594 x 454 x 560 mm
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
9% kortingBetaal 3x €213,00 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Smaakvol & vertrouwd. Elk moment
Geniet met deze Boretti oven van de voordelen van een magnetron, zonder dat je de functies van een bakoven hoeft te missen.
De oven is met zijn strakke design niet alleen een lust voor het oog, maar ook jouw rechterhand in de keuken. Met de 20 vooraf ingestelde recepten weet je zeker dat je gerechten er perfect uitkomen. Daarmee houd jij je volle aandacht bij de magische momenten in het hart van het huis. De combi oven met magnetron heeft dezelfde look en feel als de andere producten uit deze collectie. Combineer hem met een afzuigkap of wijnklimaatkast, óf plaats hem boven een combi oven met magnetron voor eenheid in de keuken.
Jouw hulp in de keuken
De 20 vooraf ingestelde recepten selecteer je met de eenvoudige knopbediening. Het enige wat je hoeft te doen is het gewicht van je gerecht in te stellen en de oven vertelt je dan op welke hoogte je het gerecht kunt plaatsen. Vervolgens wordt de juiste tijd, stand en temperatuur ingesteld voor de perfecte bereiding van jouw keukencreaties.
Geen standaard combimagnetron
Met deze oven heb je alle gemakken van een luxe bakoven, met de magnetronfunctie als extra. In tegenstelling tot een standaard combimagnetron heeft deze bakoven met magnetronfunctie een losse boven- en onderwarmtestand die onder andere perfect is voor het bakken van brood of cake.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Actie Electrolux KOEAP31WT Oven
€1.199,00Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€1.079,00Huidige prijs is: €1.079,00. Electrolux | Inbouw | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg SFP6401TVX1 Oven
€949,00Oorspronkelijke prijs was: €949,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. SMEG | Inbouw | RVS | 60 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Grundig GEKD27000B Oven
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. Grundig | Half geïntegreerd | Zwart | 45,50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
BERTAZZONI F6011MODPTC Inbouw oven
€2.299,00Oorspronkelijke prijs was: €2.299,00.€2.180,00Huidige prijs is: €2.180,00. Bertazonni | Inbouw | koper | 59,70 cm hoogToevoegen aan winkelwagen

















