| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Links |
| Type beeldscherm | LED |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Deurkleur | Zwart |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Trommelinhoud | 65 l |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1351 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 70 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wasprogramma's | Katoen, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Hand/wol, Hygiene+, Mix, Snel, Centrifugeren/afvoeren |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| AquaStop-functie | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Cyclustijd (max) | 228 min |
| Water Plus | Ja |
| Effectiviteit van spoelen | 5 g/kg |
| Aanpasbare centrifugesnelheid | Ja |
| Minimum centrifugesnelheid | 400 RPM |
| Restvochtpercentage | 51,4 procent |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 49 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 50 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik wassen | 0,489 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,15 W |
| Netbelasting | 2300 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 51,4 |
| Wasefficiëntie-index (EU 2017/1369) | 1,031 |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 588 mm |
| Hoogte | 845 mm |
| Gewicht | 72 kg |
| Diepte met deur gesloten | 63,2 cm |
| Diepte wanneer de deur open is | 104,9 cm |
Outlet
Bosch Serie 6 WGG244ZECO wasmachine Voorlader 9 kg 1351 RPM Wit DHZ4467
BoschBosch Serie 6 WGG244ZECO, Voorlader, 9 kg, B, 70 dB, 1351 RPM, A
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00.
Bosch Serie 6 WGG244ZECO, Voorlader, 9 kg, B, 70 dB, 1351 RPM, A
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
14% kortingBetaal 3x €199,67 met
(0% rente)
Ontvang €35,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 292259
Bosch Serie 6 WGG244ZECO. Type lader: Voorlader. Nominale capaciteit: 9 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 70 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1351 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 598 mm, Diepte: 588 mm, Hoogte: 845 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
LG F4V709P1E Wasmachine
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. LG | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG F4WV310S3E wasmachine Voorbelading 10,5 kg 1360 RPM B Wit
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. LGToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Asko W4086C.S Wasmachine
€1.499,00 Asko | 1600 toeren | RVS | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
LG F4WV912A2E wasmachine Voorbelading 12 kg 1400 RPM A Wit
€1.399,00Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€1.129,00Huidige prijs is: €1.129,00. Toevoegen aan winkelwagen




















