| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Bovenlader |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Deurscharnieren | Boven |
| Inverter technologie | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart |
| Deur openen | Opening bovenkant |
| Deurkleur | Wit |
| Watertoevoer | Koud |
| Nominale capaciteit | 7 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1251 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 79 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wasprogramma's | 20min 3kg, Katoen, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Eco 40-60°C, Hygiëne/anti-allergie, Jeans/denim, Buiten, Stoom, Wol |
| AquaStop-functie | Ja |
| Cyclustijd (max) | 205 min |
| Effectiviteit van spoelen | 4,9 g/kg |
| Restvochtpercentage | 53,9 procent |
| Functie voor kleding toevoegen (pauze) | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 45 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 45 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik wassen | 0,447 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Netbelasting | 2100 W |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Stroom | 10 A |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 51,9 |
| Wasefficiëntie-index (EU 2017/1369) | 1,031 |
| Breedte | 397 mm |
| Diepte | 599 mm |
| Hoogte | 903 mm |
| Gewicht | 57 kg |
| Gewicht verpakking | 59 kg |
Outlet
AEG Series 7000 LTR7A71370 wasmachine Bovenlader 7 kg 1251 RPM Wit EWO4288DHZ
AEGAEG Series 7000 LTR7A71370, Bovenlader, 7 kg, B, 79 dB, 1251 RPM, A
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00.
AEG Series 7000 LTR7A71370, Bovenlader, 7 kg, B, 79 dB, 1251 RPM, A
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
14% kortingBetaal 3x €199,67 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 290507
AEG Series 7000 LTR7A71370. Type lader: Bovenlader. Nominale capaciteit: 7 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 79 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1251 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 397 mm, Diepte: 599 mm, Hoogte: 903 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Outlet
LG F4WV912A2E wasmachine Voorbelading 12 kg 1400 RPM A Wit
€1.399,00Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€1.129,00Huidige prijs is: €1.129,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Samsung DV90T7240BT wasdroger Vrijstaand Voorbelading 9 kg A+++ Wit
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Asko W4096P.W Wasmachine
€1.349,00 Asko | 1600 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
LG F4WV509S1H Wasmachine
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. LG | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen





















