| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Volledig ingebouwd |
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Lengte afvoerslang | 1,9 m |
| Manden verstelbare plaatsing | Bovenste |
| Bovenste korf type | Siemens rackMatic |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Bovenste korf rek | Vouwbaar |
| Bestek compartiment type | Mand |
| Aantal couverts | 13 couverts |
| Aantal wasprogramma's | 6 |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 46 dB |
| Afwasprogramma's | 60min 65°C, Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Snel 45 °C |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 295 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar |
| Droogprestaties | C |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Vertraagde start (min) | 1 uur |
| Startvertraging | 24 uur |
| AquaSensor functie | Ja |
| Glasbescherming | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Doseringsassistent | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 6 cm |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Verlichting binnenin | Nee |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | Home Connect |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 74 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus (gedeeltelijke belasting) | 0,736 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 43,9 |
| Droogefficiëntie-index (EU 2017/1369) | 1,061 |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 865 mm |
| Gewicht | 33,2 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 120 cm |
| Installatie compartiment breedte | 60 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 86,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 92,5 cm |
| Siemens-technologieën (vaatwas) | AquaSensor technology, Eco 50°C, Home Connect, Hygiene Plus, InfoLight, iQdrive®, rackMatic, varioFlex, varioSpeed Plus |
| Gewicht verpakking | 35,4 kg |
| Land van herkomst | Duitsland |
| Garantieperiode | 2 jaar |
Outlet
Siemens SX63HX03TE vaatwasser Volledig ingebouwd 13 couverts EWO4240DHZ
SiemensSiemens SX63HX03TE, Volledig ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Roestvrijstaal, Knoppen, 1,75 m, 1,65 m
Actie!
€599,00 Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€499,00Huidige prijs is: €499,00.
Siemens SX63HX03TE, Volledig ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Roestvrijstaal, Knoppen, 1,75 m, 1,65 m
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
17% kortingBetaal 3x €166,33 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 290354
Siemens SX63HX03TE. Apparaatplaatsing: Volledig ingebouwd, Productafmeting: Volledige grootte (60 cm), Kleur bedieningspaneel: Roestvrijstaal. Aantal couverts: 13 couverts, Geluidsemissieklasse: C, Geluidsniveau: 46 dB. Voetenverstelling: 6 cm, Bedieningsapps ondersteund: Home Connect. Energie-efficiëntieklasse: C, Waterconsumptie per cyclus: 9 l, Energieverbruik per 100 cycli: 74 kWu. Breedte: 598 mm, Diepte: 550 mm, Hoogte: 865 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Grundig GNVP2450 Vaatwasser
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00. Grundig | Inbouw | Zilver | 81,00 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux EEQ47210L Vaatwasser
€679,00Oorspronkelijke prijs was: €679,00.€579,00Huidige prijs is: €579,00. Electrolux | Inbouw | 81,80 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Actie SIEMENS SN615X03EE Vaatwasser
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€529,00Huidige prijs is: €529,00. Siemens | Volledig geïntegreerd | 81,50 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Aeg FSK93848P Vaatwasser
€1.599,00Oorspronkelijke prijs was: €1.599,00.€1.299,00Huidige prijs is: €1.299,00. AEG | Vrijstaand | 82 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen
























