| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| Apparaatplaatsing | Volledig ingebouwd |
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LED |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Aantal couverts | 15 couverts |
| Aantal wasprogramma's | 8 |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Afwasprogramma's | 60min, 90 minuten, 120min, AutoSense, Eco 50°C, Voorspoelen, Quick 30min |
| Temperatuur (max) | 60 °C |
| Duur cyclus | 270 min |
| Droogsysteem | AirDry |
| Droogprestaties | B |
| Aantal temperatuurinstellingen | 4 |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Vertraagde start (min) | 1 uur |
| Startvertraging | 24 uur |
| Glasbescherming | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Inverter technologie | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Zout indicator | Ja |
| Glansmiddel indicator | Ja |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Ja |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Waterconsumptie per cyclus | 8,4 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 65 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus (gedeeltelijke belasting) | 0,653 kWu |
| Netbelasting | 2200 W |
| Aansluitwaarde (max) | 2200 W |
| Stroomverbruik (ingeschakeld houden) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 200 – 240 V |
| Stroom | 10 A |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 37,9 |
| Droogefficiëntie-index (EU 2017/1369) | 1,061 |
| Breedte | 596 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 865 mm |
| Gewicht | 38 kg |
| Installatie compartiment breedte | 60 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 87 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 87 cm |
| AEG-technologieën (afwas) | AirDry, SatelliteClean® |
| Breedte verpakking | 635 mm |
| Diepte verpakking | 680 mm |
| Hoogte verpakking | 915 mm |
| Gewicht verpakking | 40 kg |
Outlet
AEG Serie 8000 GI8700B2SC Volledig ingebouwd 15 couverts DHZ4214
AEGAEG Serie 8000 GI8700B2SC, Volledig ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Zwart, Touch, LED, 1,6 m
Actie!
€899,00 Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00.
AEG Serie 8000 GI8700B2SC, Volledig ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Zwart, Touch, LED, 1,6 m
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
22% kortingBetaal 3x €233,00 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 290050
AEG Serie 8000 GI8700B2SC. Apparaatplaatsing: Volledig ingebouwd, Productafmeting: Volledige grootte (60 cm), Kleur bedieningspaneel: Zwart. Aantal couverts: 15 couverts, Geluidsemissieklasse: B, Geluidsniveau: 42 dB. Energie-efficiëntieklasse: B, Waterconsumptie per cyclus: 8,4 l, Energieverbruik per 100 cycli: 65 kWu. Breedte: 596 mm, Diepte: 550 mm, Hoogte: 865 mm. AEG-technologieën (afwas): AirDry, SatelliteClean®
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
SMEG LVSP34BQSTX Vaatwasser
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00. SMEG | Vrijstaand | RVS | 85 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Actie SIEMENS SN615X03EE Vaatwasser
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€529,00Huidige prijs is: €529,00. Siemens | Volledig geïntegreerd | 81,50 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
SMEG LVS533XIN Vaatwasser
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€949,00Huidige prijs is: €949,00. SMEG | Onderbouw | RVS | 85 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Actie AEG FSE63807P Nieuw in de doos
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€999,00Huidige prijs is: €999,00. AEG | Inbouw | 82 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen










