| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Productontwerp | Amerikaanse deur |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Ja |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LED |
| Plankmateriaal | Gehard glas |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 562 l |
| Klimaatklasse | N-T |
| Geluidsemissieklasse | D |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Water dispenser | Ja |
| IJsmaker | Ja |
| Koelsysteem | Geventileerd |
| Type watervoorziening | Watertank |
| Capaciteit watertank | 4,5 l |
| Water filter | Nee |
| IJsblokjesautomaat | Ja |
| IJs-crusher | Ja |
| Vakantie functie | Ja |
| Inverter technologie | Ja |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Certificering | CE, UKCA |
| Nettocapaciteit koelkast | 371 l |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Aantal groente lades | 2 |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 5 |
| Flessenrek | Ja |
| Antibacteriële afdichting | Nee |
| Super Cool functie | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Nettocapaciteit vriezer | 191 l |
| Vriezer positie | Ernaast |
| Vriescapaciteit | 13 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 8 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Aantal planken vriezer | 5 |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| Geen Vorst+ (vriezer) | Ja |
| Vriezer interieurverlichting | Ja |
| Vriezerdeurvakken | 3 |
| Vriezer aantal groentelades | 2 |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Multi-luchtwegsysteem (vriezer) | Ja |
| Aantal deuren vriezer | 1 |
| Vers zone compartiment | Nee |
| Dranken deur | Nee |
| Deur open alarm | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Ontdooi water tap | Ja |
| Snoerlengte | 2 m |
| Wifi | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 323 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 100 |
| Type stekker | Type G |
| AC-ingangsspanning | 220-240V~ |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 910 mm |
| Diepte | 689 mm |
| Hoogte | 1786 mm |
| Gewicht | 110 kg |
| Breedte verpakking | 982 mm |
| Diepte verpakking | 780 mm |
| Hoogte verpakking | 1877 mm |
| Gewicht verpakking | 121 kg |
| Hitense-technologieën (voedselopslag) | Ice Maker, LED Display, Large Fruit & Vegetables Crisper, Non-plumbed Water Dispenser, Soft LED Lighting |
| Bruto gewicht | 121 kg |
| Land van herkomst | China |
Outlet
Hisense RS694N4TBE amerikaanse koelkast Vrijstaand 562 l Zwart DHZ4030
Hisense RS694N4TBE, Vrijstaand, Amerikaanse deur, Zwart, Touch, LED, Gehard glas
Actie!
€1.049,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.049,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00.
Hisense RS694N4TBE, Vrijstaand, Amerikaanse deur, Zwart, Touch, LED, Gehard glas
Uitverkocht
19% kortingBetaal 3x €283,00 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 289109
Hisense RS694N4TBE. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Productontwerp: Amerikaanse deur, Kleur van het product: Zwart. Totale nettocapaciteit: 562 l, Klimaatklasse: N-T, Geluidsemissieklasse: D. Nettocapaciteit koelkast: 371 l, Soort lamp: LED. Nettocapaciteit vriezer: 191 l, Vriezer positie: Ernaast, Vriescapaciteit: 13 kg/24u. Snoerlengte: 2 m
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
LG SIDE-BY-SIDE AMERIKAANSE KOELKAST 120 cm
€2.699,00Oorspronkelijke prijs was: €2.699,00.€1.999,00Huidige prijs is: €1.999,00. LG | Antraciet | Alleen ijsblokjes dispenser | 120.00 cm breedToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
SAMSUNG RS6HA8891B1 Amerikaanse koelkast OP=OP
€2.899,00Oorspronkelijke prijs was: €2.899,00.€2.099,00Huidige prijs is: €2.099,00. Samsung | Zwart Rvs | Water en ijs dispenser | Vaste wateraansluiting (kraan) | 91.20 cm breedToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg FQ60XDF Amerikaanse koelkast
€2.199,00Oorspronkelijke prijs was: €2.199,00.€1.949,00Huidige prijs is: €1.949,00. SMEG | RVS | Zonder dispenserToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG GMJ945NS9F Amerikaanse koelkast
€3.399,00Oorspronkelijke prijs was: €3.399,00.€2.999,00Huidige prijs is: €2.999,00. LG | RVS | Water en ijs dispenser | Vaste wateraansluiting (kraan)Toevoegen aan winkelwagen






















