| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Productontwerp | Frans deur |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LED |
| Locatie van display | Op de deur |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Type afwerking plank | Zilveren frame |
| Deurcompartimenten materiaal | Kunststof |
| Totale nettocapaciteit | 605 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Water dispenser | Nee |
| IJsmaker | Nee |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Nettocapaciteit koelkast | 405 l |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkastdeurvakken | 5 |
| Super Cool functie | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Nettocapaciteit vriezer | 200 l |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 13 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 15 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Aantal planken vriezer | 6 |
| Vriezer temperatuur (min) | -18 °C |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Aantal compressors vriezer | 1 |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 333 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 100 |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Breedte | 910 mm |
| Diepte | 731 mm |
| Hoogte | 1830 mm |
| Gewicht | 118,7 kg |
Outlet
Bosch Serie 6 KFN96APEAG amerikaanse koelkast Vrijstaand 605 l Roestvrijstaal
Bosch Serie 6 KFN96APEAG, Vrijstaand, Frans deur, Roestvrijstaal, Touch, LED, Op de deur
Actie!
€1.299,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.299,00.€1.099,00Huidige prijs is: €1.099,00.
Bosch Serie 6 KFN96APEAG, Vrijstaand, Frans deur, Roestvrijstaal, Touch, LED, Op de deur
Uitverkocht
15% kortingBetaal 3x €366,33 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 288885
Bosch Serie 6 KFN96APEAG. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Productontwerp: Frans deur, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Totale nettocapaciteit: 605 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsemissieklasse: C. Nettocapaciteit koelkast: 405 l, Soort lamp: LED. Nettocapaciteit vriezer: 200 l, Vriezer positie: Onder, Vriescapaciteit: 13 kg/24u. Snoerlengte: 2,4 m
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
ACTIE SAMSUNG Family hub RF56M9540RED
€4.899,00Oorspronkelijke prijs was: €4.899,00.€3.999,00Huidige prijs is: €3.999,00. Samsung | Rood | Water en ijs dispenser | Vaste wateraansluiting (kraan) | 90.80 cm breedToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Actie Samsung RS68N8661S9 Amerikaanse koelkast
€1.599,00Oorspronkelijke prijs was: €1.599,00.€1.379,00Huidige prijs is: €1.379,00. Samsung | RVS | Water en ijs dispenser | Vaste wateraansluiting (kraan) | 91.20 cm breedToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG GSJ460DIDE Amerikaanse koelkast
€1.799,00Oorspronkelijke prijs was: €1.799,00.€1.599,00Huidige prijs is: €1.599,00. LG | RVS | Water en ijs dispenser | Vaste wateraansluiting (kraan) | 91.20 cm breedToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Samsung RS6HA8880B1 Amerikaanse koelkast OP=OP
€2.999,00Oorspronkelijke prijs was: €2.999,00.€2.399,00Huidige prijs is: €2.399,00. Samsung | Zwart Rvs | Water en ijs dispenser | Vaste wateraansluiting (kraan) | 91.20 cm breedToevoegen aan winkelwagen


























