| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Type product | Diepvrieskist |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Wit |
| Draairichting deur verwisselbaar | Nee |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Aantal vrieslades | 1 |
| Nettocapaciteit vriezer | 198 l |
| Vriescapaciteit | 13 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 41 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Nee |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Brutocapaciteit vriezer | 200 l |
| Koelsysteem | Statisch |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Jaarlijks energieverbruik | 126 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomgebruik per dag | 0,584 kWh/24u |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 63 |
| Breedte | 1026 mm |
| Diepte | 616 mm |
| Hoogte | 845 mm |
| Gewicht | 37 kg |
| Breedte verpakking | 1065 mm |
| Diepte verpakking | 640 mm |
| Hoogte verpakking | 885 mm |
| Gewicht verpakking | 42 kg |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
Outlet
Beko CF200CWN diepvriezer Diepvrieskist Vrijstaand 198 l Wit DHZ3655
Beko198 L, 40 dB, SN-T, 13 kg/day, 102.6 x 61.6 x 84.5 cm, Wit
Actie!
€499,00 Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€389,00Huidige prijs is: €389,00.
198 L, 40 dB, SN-T, 13 kg/day, 102.6 x 61.6 x 84.5 cm, Wit
Uitverkocht
22% kortingBetaal 3x €129,67 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 284570
CF200CWN: 198 L Koffer Diepvriezer
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Liebherr SIGN 3576 Vrieskast
€1.999,00Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.949,00Huidige prijs is: €1.949,00. Liebherr | Inbouw | No-frost ( niet ontdooien ) | VrieskastToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Liebherr SIFNd 4155 diepvriezer Vrieskast Ingebouwd 129 l D Wit
€1.749,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Liebherr SUIGN 1554 Premium diepvriezer Staand Ingebouwd 80 l E Wit
€1.499,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Grundig GFN13840XN Vriezer
€1.039,00Oorspronkelijke prijs was: €1.039,00.€839,00Huidige prijs is: €839,00. Grundig | RVS | VrieskastToevoegen aan winkelwagen




















