| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Volledig ingebouwd |
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
| Deurkleur | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart |
| Soort bediening | Schuif, Touch |
| Type beeldscherm | LED |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Watertoevoer | Heet |
| Bovenste korf rek | Vouwbaar |
| Onderste korf | Vouwbaar |
| Aantal couverts | 14 couverts |
| Aantal wasprogramma's | 5 |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 43 dB |
| Afwasprogramma's | 90 minuten, AutoSense, Eco 50°C, Quick 30min, SelfCare |
| Temperatuur (max) | 60 °C |
| Duur cyclus | 270 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen | 2 |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Inverter technologie | Ja |
| Zout indicator | Ja |
| Glansmiddel indicator | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Waterconsumptie per cyclus | 10,9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 54 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 1550 W |
| Aansluitwaarde (max) | 2200 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 200 – 240 V |
| Stroom | 10 A |
| Breedte | 596 mm |
| Diepte | 560 mm |
| Hoogte | 818 mm |
| Gewicht | 37,3 kg |
| Installatie compartiment breedte | 60 cm |
| Installatie compartiment diepte | 56 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 82 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 90 cm |
| AEG-technologieën (afwas) | AUTO Sense, AirDry, Beam-on-floor, MaxiFlex® Cutlery Drawer, QuickSelect® |
| Gewicht verpakking | 39 kg |
Outlet
AEG Series 5000 FSE7672AP Volledig ingebouwd 14 couverts A DHZ2720
AEGAEG Series 5000 FSE7672AP, Volledig ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Wit, Zwart, Schuif, Touch, LED
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00.
AEG Series 5000 FSE7672AP, Volledig ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Wit, Zwart, Schuif, Touch, LED
Uitverkocht
21% kortingBetaal 3x €183,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 275151
AEG Series 5000 FSE7672AP. Apparaatplaatsing: Volledig ingebouwd, Productafmeting: Volledige grootte (60 cm), Deurkleur: Wit. Aantal couverts: 14 couverts, Geluidsemissieklasse: B, Geluidsniveau: 43 dB. Energie-efficiëntieklasse: A, Waterconsumptie per cyclus: 10,9 l, Energieverbruik per 100 cycli: 54 kWu. Breedte: 596 mm, Diepte: 560 mm, Hoogte: 818 mm. AEG-technologieën (afwas): AUTO Sense, AirDry, Beam-on-floor, MaxiFlex® Cutlery Drawer, QuickSelect®
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
GRUNDIG GNI41821X vaatwasser
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€869,00Huidige prijs is: €869,00. Grundig | Half geïntegreerd | Wit | 81,80 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
AEG FSK73778P Vaatwasser
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€689,00Huidige prijs is: €689,00. AEG | Inbouw | 82 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko DVN05320X vaatwasser Vrijstaand 13 couverts E
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€439,00Huidige prijs is: €439,00. Beko | Vrijstaand | RVS | 85 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
AEG FSE63637P Vaatwasser
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. AEG | Inbouw | Wit | 81,80 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen


















